Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

AirTies Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

AirTies çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde AirTies müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

İstanbul merkezli olarak 2004 yılında kurulan AirTies, bir bilişim markasıdır. AirTies genel olarak telekomünikasyon alanında faaliyet göstermekedir. Ülkemizde sektörünün öncü markası haline gelen AirTies, birçok internet servis sağlayıcısı yeni abonelerine AirTies modem vermektedir. Ülkemizde kullanımı oldukça yaygındır. Sadece ülkemizde değil dünya üzerinde toplamda 8 milyonun üzerinde ürün satışı yapmıştır.

AirTies’in genel olarak ürün grupları şu şekildedir; DSL Modemler, Kablosuz Ağ Genişleticiler, Kablosuz ve Powerline Adaptörler, Set-Top Boxlar, Ethernet Switchler. AirTies geçmiş dönemde ürettiği tüm cihazlar için halen destek vermektedir.

Eve gelen geniş bant servisinin en yüksek hızına ayak uydurmak amacıyla ürünlerini kalite bakımından yüksek tutan bir firmadır. Ayrıca ev genelinde internet ağını kullanılabilir kılmak için üzerinde çalıştıkları birçok arge çalışmaları mevcuttur. Her geçen gün büyümesine devam eden firma teknolojik gelişmeleri takip eden değil bunu sırtlanan firma konumunda olma hedefiyle bütün çalışmalarına ağırlık vererek devam etmektedir.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ