Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

AirTies Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

AirTies gibi müşteri veya kullanıcı kitlesi yüksek olan birçok bilişim markalarının müşteri hizmetlerini aramak veya iletişim numarasını bulabilmek her zaman kolay değildir. AirTies müşteri temsilcilerine bağlanmaya çalışırken arama yoğunluğuna bağlı olarak bazı zamanlar bir süre bekleyebilirsiniz. Çağrı merkezinin hatlarınındaki arama yoğunluğuna göre müşteri temsilcileri size en kısa sürede dönüş yapacaktır, şikayetleriniz ve sorunlarınız ile yakından ilgilenecektirler. AirTies müşteri temsilcilerine bağlanabilmek için aşağıdaki iletişim yollarını kullanarak sorununuz hakkında destek veya yardım alabilirsiniz.

AirTies müşterileri olarak aldığınız her ürünün iade ve değişim şartları ve koşullarını öğrenebilir;  modem ayarları veya modem sorunlarınız hakında istek, soru, öneri ve görüşlerinizi basit bir şekilde bildirebilirsiniz.

AirTies gerçek ve resmi çağrı merkezinden müşteri temsilcileri ile iletişime geçmeniz, en güvenli ve en doğru seçenektir. Nedeni ise kötü niyetli kişilere veya dolandırıcılara kişisel bigilerinizi vermeniz durumunda mağdur olabilme ihtimaliniz vardır.

AirTies Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0850 222 0 239

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ