Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Ak Yatırım Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Ak Yatırım çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Ak Yatırım müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Ak Yatırım şikayet hattına erişebilirsiniz. Ak Yatırım müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

AK YATIRIM ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI

Ak Bank T.A.Ş. faaliyetlerinden biri olan Ak Yatırım, 1996 yılından bu yana sermaye piyasası konusunda hizmetler sunmaktadır. Uzman kadrosu ile beraber, tamamen müşteri odaklı bir yaklaşımla; yurt içi ve yurt dışı sermaye piyasası ürünlerini, kurumsal ve bireysel müşterilerine sunmakta. Firma ile alakalı yaşanacak sorunlarda 444 1 259 numaralı hat üzerinden hafta içi 09.00-13.00/14.00-18.00 saatleri arasında ulaşım sağlayabileceğiniz gibi web sitesi aracılığıyla mesaj da gönderebilirsiniz.

Ak Yatırım çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

AK YATIRIM MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI

Paylar, menkul kıymetler, VİOP gibi birçok konuda hizmet ve destek alabileceğiniz firma: yatığı işi tamamen arza aracılık hizmeti olarak görüyor. Sanırım bu tutum ve davranış da ne kadar geniş çaplı bir çalışma yürütüldüğünü anlatmaktadır. 10 önemli merkezde şubesi bulunan Ak Yatırım, geniş hizmet yelpazesinin yanı sıra güvenilir ve hızlı hizmet anlayışı ile yol alıyor. Bu minvalde de müşterileri ile kolay iletişim kurabilmek istiyor ve belirtilen numaralar aracılığı ile yahut [email protected] adresi üzerinden mail yolu ile ulaşılabilir olmaya çalışıyor.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Ak Yatırım müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

AK YATIRIM MÜŞTERİ HİZMETLERİ DİREK BAĞLANMA

Yurt içi ve uluslararası tüm piyasalardaki işlemlerinizde konuya hakim yatırımcılar ile güvenle ve en hızlı şekilde hizmet sunulmaktadır. Ak Yatırım; ticaret sicili belgeleri ve yetki belgeleri ile aslında kendisini kanıtlamış olsa da gülük, haftalık, aylık raporlamalar, sektör raporları ve portföy önerileri ile daima işinin takipçisi olduğunu ve güvenilirliğini gözler önüne seriyor. Bu güveni ve hızı müşterileri ile iletişiminde de sürdürmek isteyen firma yukarıda belirtilen telefon numarası, web sitesi ve mail adresi ile her daim yanınızda.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ