Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Akbank Müşteri Hizmetleri Iletişim Bilgileri

ADRES
Akbank Genel Müdürlüğü Sabancı Center 4. Levent 34330 İstanbul
TELEFON
FAKS
0 212 269 73 83
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Türkiye’nin en modernize edilmiş bankalarından biri olan Akbank tarafından bütün müşteriler için olanakları çoğaltarak ekstradan iletişim alternatifi sunmaktadır. Bütün bankacılık işlemleri için her türlü iletişim ağlarını kullanarak istediğiniz her işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Akbank iletişim ağı üzerinden bankayla ilgili bütün sunulan hizmet ve yaşadığınız her sorun ile ilgili yardım alabilirsiniz. Ayrıca mobil bankacılık ve internet bankacılığı üzerindende benzer birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Akbank müşteri hizmetleri üzerinden farklı bankacılık işlemlerinde yapabilirsiniz.

Akbank Destek Merkezi

Akbank müşteri hizmetleri tarafından en kısa süre içerisinde destek vermek adına birçok destek hatları kullanılmaktadır.

Akbank İletişim Takibi

Akbank Harcama İtirazı

Akbank Müşteri Memnuniyeti Anketi

Akbank İletişim Formu Sayfası

Akbank müşteri hizmetleri ile ilgili her türlü istek, sikayet , görüş ve önerilerinizle icin kullanabileceginiz iletişim formu üzerinden detaylı işlem gerçekleştirebilirsiniz. Form üzerinde yer alan mesaj ve mesaj kategorilerini kullanarak daha hızlı işlem yapıp geri dönüş sağlayabilirsiniz. Kayıp ve çalıntı işlemler haricinde iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Akbank İletişim Formu

Akbank E – Posta Adresi

Akbank e – mail adresi üzerinden yapacak olduğunuz her tür yazışmalar hukuki sorumluluk taşır. Bu sebeple Akbank’ın KEP adresi aracılığıyla gerceklestireceginiz tüm yazışmalarınızın hukuki kurallar icerisinde ve yapıldığından emin olmanız tavsiye ediliyor.

Akbank E – Mail (KEP) Adresi: [email protected]

Akbank Şikayet Hattı

Akbank tarafından gerceklestirilen bankacılık ürün ve hizmetleri hakkında karşılaştığınız bütün sorun ve şikayetleriniz için Akbank iletişim formu üzerinden her türlü şikâyetlerinizi bildirerek veya şikayetiniz ile alakalı bilgi almak icin İletişim takip üzerinden şikayetinizi takip edebilirsiniz.

0850 222 25 25

İletişim numarası aracılığıyla Akbank hizmetlerine karşı tüm öneri ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Akbank Müşteri Hizmetleri Numarası

Akbank müşteri hizmetleri ile telefon bankacılığı üzerinden iletişim kurmak isteyenler icin iki farklı numara üzerinden müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

444 25 25

0850 222 25 25

Akbank Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Müşterilerin Akbank telefon bankacılığı üzerinde çok uzun süreler beklemeden çok kısa süre içerisinde müşteri hizmetlerine bağlanabilmesi için kısa yollar belirtilmistir.
Bu kısa yollar şu şekildedir.

Müşteri hizmetleri numarası arandıktan sonra,

Sesli mesaj sayfasında 4 tuşlanır,

Ardından 2’ye basılır,

Gelen sayfada 0 tuşlanarak temsilci ile görüşme sağlanır.

Akbank Kurumsal Sosyal Medya Hesapları

Dijital bankacılık aracılığıyla müşterilerine en kolay en hızlı ve yenilikçi hizmetleri sağlayan Akbank tarafından sosyal medya hesapları üzerinden de destek verilmektedir. Akbank’ın sosyal medya hesapları arasında:

Akbank Facebook

Akbank Twitter

Akbank Youtube

Akbank Instagram

Akbank Linkedin

Akbank kurumsal sosyal medya hesapları ayrıca; Akbank Direkt, Yatırımcı ve KOBİ gibi birçok farklı kurumsal hesaplar ile de hizmet vermektedir.

Akbank Posta Adresi

Akbank ile posta adresi ile iletişime geçmek isteyen müşteriler :

Akbank Genel Müdürlüğü Sabancı Center 4. Levent 34330 İstanbul

Olarak sunulmuştur . Akbank ile posta yoluyla iletişime geçmeden önce yapmaniz gereken posta adresinin güncel olup olmadığını ve posta ile kabul edilen hizmetlerin detaylarını kontrol etmeniz önerilmektedir.

Akbank Faks Numarası

Faks numarası aracığıyla Akbank ile iletisime geçmek ve bankacılık hizmetlerinden yararlanmak adına: 0 212 269 73 83 numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Akbank iletişim adresi üzerinden tüm hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

  1. Nuran dedi ki:

    Lütfen artık şu telefonlara cevap verin. Arıyorum okadar 3dk diyor 5 dk oldu hala açan yok.

  2. Can can dedi ki:

    Çok saçma bir banka.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ