Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Albaraka Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Türkiye’nin en büyük katılım bankalarından biri olan Albaraka Türk Katılım Bankası, müşterilerine sunmuş olduğu tüm bankacılık ürün ve hizmetleri için hızlı ve kolay iletişim kanalları sayesinde hizmet sağlamaktadir. Albaraka kredi kartı başvurusu, katılım oranları ve bu gibi diğer tüm bankacılık hizmetleri ile ilgili yaşamış olduğunuz sorunları çağrı merkezi tarafından banka yetkililerine ulaştırarak en kısa süre içerisinde sorunlarınıza çözüm yolu bulabilirsiniz. 444 5 666 Albaraka Türk Katılım Bankası çağrı merkezini aradıktan sonra direk müşteri temsilcisine bağlanmak için:

Ana menü üzerinden ‘’0’’ rakamını tuşlayarak hemen bağlanabilirsiniz.

Eğer sırada bekleyenler arasında yoğunluk yoksa bu yöntemi kullanarak en hızlı ve kolay şekilde müşteri hizmetlerine ulaşabilir ve sorunlarınızı banka yetkilisine anlatabilirsiniz. Bunun dışında online iletişim kanallarını da kullanarak daha kısa sürede hizmet alabilirsiniz.

Albaraka Türk Destek Merkezi

Albaraka Türk Katılım Bankası ürün ve hizmetlerine ilişkin yaşadığınız sorunların çözümünde Albaraka müşteri destek sayfası üzerinde yer alan işlem kanallarını kullanmanız mümkündür. Çağrı merkezi, müşteri iletişim formu ve diğer iletişim kanalları arasından en hızlı ve etkili hizmeti alacağınız yöntemi kullanarak banka ile görüşme sağlanabilir.

Üzerinde yer alan iletişim hizmetlerinden herhangi birini tercih edebilirsiniz. Müşteri Memnuniyeti sayfası üzerinde yer alan tüm yöntemler en hızlı şekilde sorunların çözüme kavuşmasını sağlar

Albaraka Türk Destek Merkezi

Albaraka Türk Katılım Bankası ürün ve hizmetlerine ilişkin yaşadığınız sorunların çözümünde Albaraka müşteri destek sayfası üzerinde yer alan işlem kanallarını kullanmanız mümkündür. Çağrı merkezi, müşteri iletişim formu ve diğer iletişim kanalları arasından en hızlı ve etkili hizmeti alacağınız yöntemi kullanarak banka ile görüşme sağlanabilir.

Üzerinde yer alan iletişim hizmetlerinden herhangi birini tercih edebilirsiniz. Müşteri Memnuniyeti sayfası üzerinde yer alan tüm yöntemler en hızlı bir şekilde sorunların çözüme kavuşmasını sağlar.

Albaraka İletişim Formu

Albaraka Türk iletişim formunu kullanarak bankanın ürün ve hizmetlerine ilişkin şikâyet, istek ve önerilerinizi iletmeniz mümkündür. Online hizmetler menüsünde yer alan iletişim formunda yer alan bilgileri eksiksiz ve doğru şekilde doldurarak hizmet alabilirsiniz.

Bağlantı adresinden en kısa sürede bildirim türünü ve konusunu seçerek yaşadığınız sorunlar hakkında çözüm yollarına ulaşabilirsiniz. Alabaraka tüketici kredisi başta olmak üzere diğer tüm kredi ve bankacılık hizmetleri için iletişim formunda başvuru konusu seçebilirsiniz.

Albaraka Türk Katılım Bankası İletişim E – Posta Adresi

Albaraka Türk hizmetlerine ilişkin banka ile resmi yazışmalarınızı e –mail adresi tarafindan gerçekleştirmebilirsiniz. [email protected] adresi üzerinden veya [email protected] adresi üzerinden banka ile ilgili sorunlarınızı istek ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Albaraka Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Albaraka Türk müşteri hizmetlerine iki farklı telefon numarası üzerinden ulaşabilirsiniz. Albaraka ticari kart başvurusu veya kredi hizmetleri gibi diğer tüm sorunlarınız veya başvurularınız için bankanın çağrı merkezini arayarak işlem yapabilirsiniz.


Albaraka Türk Telefon Bankacılığı

Adresi üzerinde yer alan bilgilere göre:

Bireysel Telefon Bankacılığı: 0 850 222 5 666 – 444 5 666

Kurumsal Telefon Bankacılığı: 0 850 222 555 6

Yatırımcı İlişkileri Telefon Numarası: +90 216 666 03 03

Olarak belirtilmiştir.

Albaraka Şikâyet Hattı

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından gerçekleştirilen tüm hizmetler için yaşamış olduğunuz sorunların çözümü için şikayet hatlarını kullanabilirsiniz. Albaraka Türk şikayet hattı:

Üzerinden yapabilirsiniz . Öte yandan 0 216 666 0999 çağrı merkezi üzerinden de şikâyetlerinizi ulaştırmanız mümkündür.

Albaraka Türk Katılım Bankası Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya kullanımının çok fazla yaygınlaşmasının ardından bankalar başta olmak üzere diğer birçok kurumsal firmalar artik dijitalleşmeye önem verilmiştir. Banka ile ilgili yaşamis olduğunuz sorunların çözümü için doğrudan sosyal medya hesapları üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Albaraka kredi oranları, güncel kampanyalar, şikayet ve öneriler gibi konular başta olmak üzere tüm konularda sosyal medya hesaplarından banka ile iletişime geçmeniz mümkündür.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ