Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Albaraka Türk Katılım Bankası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Albaraka Türk Katılım Bankası, 1984 yılında İstanbul’da kurulmuş bankadır. Albaraka Türk, faizsiz bankacılık alanında sektörün öncüsü konumunda bir bankadır. Yıllardır süren tecrübesi ve müşteri memnuniyeti ile birçok kişinin tercihi Albaraka Türk olmuştur. Faizsiz kazanç mottosuyla kurulduğu günden bu yana hızla büyüyen Albaraka Türk, bireysel ve kurumsal alanda müşterilerine hizmet vermektedir.

1985 yılında faaliyetlerine başlayan Albaraka Türk Katılım Bankası’nın ülkemizde toplam 209 adet şubesi bulunmakta, ayrıca Irak’ta bulunan bir şubesi de dahil olmak üzere toplam 210 adet şubesi bulunmaktadır. Tüm bankacılık hizmetlerini müşterisine sunan Albaraka Türk; kredi, onlarca hesap seçeneği, kredi kartı, banka kartı gibi birçok alanda hizmet vermektedir.

Albaraka Türk Katılım Bankası’nın 0850’li ve 444’lü olmak üzere 2 ayrı çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezleri aracılığıyla kayıp/çalıntı kart bildiriminde bulunabilir, bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilir, şifre&parola işlemleri yapabilir, güncel borç bilginizi öğrenebilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ