Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Alcatel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Bu makalemizde Alcatel çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgi vereceğiz. Bu iletişim numarasından 0212 375 58 01 Alcatelile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

ALCATEL MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI

1 Aralık 2006 yılında Lucent Technologies ile birleştiğinde kurulmuştur. Menüsünün karışık ve anlamsız olmasıyla beraber, bir ara Türkiye pazarına girmiştir. Türkiye de Vodafone portföyünde Alcatel Onetouch markasıyla yerini alıp satışa sunulan, sonrasında Turkcell’de dünyanın en ince Android cihazı olan İdol X ile satışlar başlamıştır. Fakat fazla tutulmadığı için Fransızlara gönderilmiştir. Ayrıca Türksat uydusunu yapan şirkettir ve uydumuza ortaktır. 170 den fazla ülkede Alcatel markası altında geniş çeşitlilikteki mobil ve internet ürünleri tasarlamakta, geliştirmekte ve pazarlamakta olan firme, telekomünikasyon araştırma firması verilerine göre şirket, 2016 yılının ikinci çeyreği itibariyle küresel telefon üreticileri arasında sekizincidir.

Yenilikçi ve zengin özellikli deneyimler sunarak günümüzün mobil teknolojik özelliklerine erişimi kolaylaştırmakta, insanların en çok talep ettiği teknolojilerle donatılmış ve geniş çeşitlikte bir ürün portföyü sunmaktadır.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ