Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Altınkılıç Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Altınkılıç Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Altınkılıç çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Altınkılıç müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Altınkılıç şikayet hattına erişebilirsiniz. Altınkılıç müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

ALTINKILIÇ ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI

Süt ve süt ürünleri denilince aklımıza Altınkılıç ürünleri gelmektedir. 1991 yılından beri bu sektörde bulunan firma aslında 1976 yılında kurulmuştur. İlk kez peynir üretimi ile başlayan serüven ilerleyen yıllarda ihtiyaca göre artış göstermiştir. Gelişmelerini hızlı bir şekilde gerçekleştirerek doğal, sağlıklı ve katkısız süt ürünlerini tüketicisine ulaştırmayı başarmıştır. 3 kuşak boyunca üretimlerine devam eden marka kefir ürünleri ile oldukça meşhurdur. Hangi gıda ürünleri var bir bakalım: Kefir denilince ilk gelen isimlerden bir tanesi olarak bilindiği için; sade, laktozsuz, yaban mersinli, orman meyveli, çilekli, ballı gibi kefir çeşitlerini marketlerin raflarında görebilirsiniz. Meyve aromalı ile her kesimden insanların da ilgi odağı haline gelmiş ve yeterince de sevilmiştir. Çağrı merkezleri de Tüketici Danışma Hattı olarak müşterileri için oluşturulmuştur.

Altınkılıç çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

ALTINKILIÇ MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI

Firmanın peynir ürünleri de bulunmaktadır. Tam yağlı, Ezine, kaşar, beyaz peynir, örgü peynir, lor peyniri ve daha birçok çeşit peynirler damak tadınıza uygun olarak modern tesislerde ve hijyen kurallarına dikkat edilerek üretilmektedir. Altınkılıç peynir ürünlerini de birçok marketin ve süper marketin raflarında görebilirsiniz. 40 yılı aşkın bir süredir peynir üretim işi yapan firma işinin oldukça ehlidir. Yüksek protein değerlerine sahip olan laktozsuz kefir içerek gün boyu enerjik ve zinde kalabilirsiniz. Birçok etkinliklere ev sahipliği yaparak insanlara vermiş olduğu toplumsal değeri de kanıtlamıştır. Festivaller de kendini göstererek oldukça fazla organizasyonlara katılan bir firmadır. Üretim tesisleri Çanakkale’nin Ezine ilçesinde, Balıkesir’in Gömeç ilçesinde bulunmaktadır. Genel merkezi İstanbul’dadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ