Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Altunbilekler Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Altunbilekler Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Altunbilekler çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Altunbilekler müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Altunbilekler şikayet hattına erişebilirsiniz. Altunbilekler müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

ALTUNBİLEKLER ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI

Büyük bir süper market olan Altunbilekler, geniş bir iletişim ağına sahiptir. Türkiye’de birçok ilde ve ilçede şubeleri bulunmaktadır. Eviniz için gerekli olan her türlü gıda, kozmetik, deterjan, elektronik ürünleri bünyesinde bulundurmaktadır. Et, tavuk, hindi gibi kasap ürünleri günlük ve taze olarak getirilmektedir. Kahvaltılık ürünleri arasında peynir, zeytin, tereyağı, bal, reçel, süt, tahin, pekmez gibi gıdalar yer almaktadır. Meyve sebze reyonundaki ürünler tazeliğini yitirmeden tüketici ile buluşmaktadır. Unlu mamuller bölümünde yer alan gıdalar da sizler için üretilmiştir. Kişisel bakım ürünleri kadın, erkek, çocuk herkese hitap etmektedir. Temizlik malzemelerinden aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Müşterileri için oluşturulmuş olan çağrı merkezlerini arayarak her türlü konuda bilgi alabilirsiniz.

Altunbilekler çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

ALTUNBİLEKLER MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI

Mağaza ilk olarak 1984 yılında Ankara Keçiören’de açılmıştır. Derviş, Selim, Mustafa Altunbilek tarafından kurulmuştur. 3 kardeşin kurmuş oldukları firmanın adına da “Altunbilekler” denilmiştir. Daha sonraları sadece Ankara içinde değil farklı illerde de şubeler açılmıştır. Şu an 80 üzerinde mağaza ve 2500 kişilik dev kadrosuyla müşterilerine hizmet etmektedir. Yeni fikirler üreterek sürekli gelişim gösteren firma, restoran zincirleri ile de müşterilerine hizmet vermektedir. Mağazalara giderek alışveriş yapabileceğiniz gibi; altunbilekler.com adresi üzerinden de online alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Evinizden çıkmadan sipariş oluşturabilmeniz oldukça kolaydır. Kişilere uygun fiyat, taze ürün satışlarını yapan mağaza çok kişi tarafından da tercih edilmektedir. Müşteri hizmetlerini arayarak istek, dilek, öneri ve şikayet oluşturabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Altunbilekler müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ