Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Alvina Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Alvina Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Alvina çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Alvina müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Alvina şikayet hattına erişebilirsiniz. Alvina müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

ALVİNA ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI

Temelleri 1996 yılında atılan Alvina; abiyeden eşofmana, gündelik giyimden aksesuara kadar bir kadının baştan aşağı giyinebileceği bir mağaza olarak tasarlanmıştır. Firmanın 40’ı aşkın mağazalarından birebir alışveriş yapabileceğiniz gibi web sitesi üzerinden de alışveriş yapmak oldukça keyifli ve kolay. Alışverişiniz sırasında sipariş ve ödeme konularında sırayla önünüze düşen ekran yardımı ile işleminizi kolayca tamamlayabileceğiniz gibi sıkça sorulan sorular kısmından da takıldığınız yerde destek alabilirsiniz. Yaşayacağınız tüm sorunlarda da 850 222 30 80’i tuşlayarak çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.

Alvina çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

ALVİNA MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI

Sektörde üretim konusunda belli bir ivme yakaladıktan sonra satış yapmaya da adım atan firma; İzmir, İstanbul ve Ankara’da yer alan bölge satış müdürlükleri ile de kendisine geniş çaplı bir yer edinmiştir. İster mağazalardan isterseniz de web sitesi üzerinden gerçekleştireceğiniz alışverişlerde; iade, değişim, kargo ve ödeme konuları başta olmak üzere tüm sorun ve sorularınızda yukarıdaki çağrı merkezi numarasına ulaşabilirsiniz. Yurt dışında yaşayan müşteriler de +90 850 222 30 80 numaralı hattı kullanarak Alvina müşteri hizmetleri desteği alabilir.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Alvina müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

ALVİNA MÜŞTERİ HİZMETLERİ DİREK BAĞLANMA

Uluslararası bir firma olan Alvina, müşteri taleplerine daha hızlı geri dönüş sağlayabilmek ve dinamik bir hizmet sunabilmek için bölgesel müdürlükleri ile yol almaktadır. Tamamen müşteri odaklı bir çalışma stili benimseyen firma için müşteri ilişkileri son derece aktif ve hızlı olmalıdır. O nedenledir ki yurt dışı ve yurt içi olmak üzere ayrı ayrı hatlardan müşteri hizmetlerine direkt bağlanabileceğiniz gibi web sitesi üzerinden iletişim formu doldurarak da talebinizi iletebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ