Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Anadolubank Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Anadolubank müşterilerinin bankacılık ürün ve hizmetlerine ilişkin olarak yaşanan bütün sorunlar için kurumsal çağrı merkezi üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Online işlem kanalları ve çağrı merkezi üzerinden yapılacak tüm hizmetler için banka tarafından belirtilmiş iletişim yollarını kullanabilirsiniz. Anadolubank kredi oranları, kredi kartı başvuruları ve diğer tüm bankacılık hizmetlerine ilişkin müşteri temsilcileri üzerinden işlem yapmak için 0 850 222 55 50 çağrı merkezini arayarak sırasıyla:

‘’3 – 0’’ numaraları tuşlanır,

1 veya 2 dakikalik süre içerisinde müşteri temsilcisi ile iletişim sağlayabilirsiniz.

Anadolubank Müşteri Destek Merkezi

Anadolubank yardım merkezi tarafından banka ile en hızlı ve en kolay iletişim yapabileceğiniz işlem kanallarını görüntüleyebilirsiniz. Söz konusu iletişim yollarını kullanmadan önce banka tarafından sunulan online hizmet sayfalasini incelmeyerek sorunlarınız için en hızlı çözüm önerilerini görebilirsiniz.

Bağlantı adresi üzerinden bankanın tüm iletişim bilgilerini görebilir, yaşayabileceğiniz sorunlarınızın çözümü için bankanın destek merkezini kullanabilirsiniz.

Anadolubank İletişim Formu

Anadolubank tarafından sunulan ürün ve hizmetlere ilişkin yaşadığınız sorunlarınızın çözümü için internet bankacılığı ya da kurumsal web sitesi üzerinden Müşteri Memnuniyeti Formunu doldurabilirsiniz. Anadolubank kredi kartı, kredi başvuru ve takibi ya da bunun gibi diğer tüm bankacılık hizmetlerine ilişkin yaşadığınız sorunları online iletişim formu üzerinde yer alan bilgileri eksiksiz doldurduktan sonra bankaya iletebilirsiniz. İtiraz, şikayet ve talepleriniz ve önerileriniz için diğer iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.Bağlantı adresi üzerinden Anadolubank iletişim formuna hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Banka ve kredi kartları, çek, senet, fatura ve diğer ödemler gibi daha birçok farklı işlem için iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Anadolubank İletişim E – Posta Adresi

Anadolubank kurumsal KEP bağlantı adresi üzerinden banka ile iletişim sağlayarak resmi yazışmalarınızı e -mail adresi yoluyla yapabilirsiniz . E –mail yöntemi ile bankayla iletişime geçmeden önce yazismanizin dilekçe formatında, resmi ve açık bir dille yazmanız gerekmektedir. Anadolubank e – mail adresi: [email protected] olarak belirlenmiştir.

Anadolubank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Anadolubank çağrı merkezi üzerinden birçok farklı işlem yapabilirsiniz. Bankacılık hizmetleriyle ilgili yaşadığınız sorunlar icin:

Anadolubank Müşteri Hizmetleri Numarası: 0 850 222 55 50

Anadolubank Telefon Numarası: 0 216 687 70 00

Anadolubank Fax: 0 216 659 10 00

Telefon numaralarını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda çağrı merkezi üzerinden Anadolubank tüketici kredisi veya diğer kurumsal/bireysel bankacılık hizmetleri hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Anadolubank Şikayet Hattı

Anadolubank müşterileri için birçok farklı alternatif iletişim adresi oluşturulmuştur. Bankaya yönelik şikayet, talep, görüş ve önerilerinizi 7/24 çağrı merkezi üzerinden bildirebilir ya da TBB (Türkiye Bankalar Birliği) Hakem Heyeti üzerinden sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Anadolubank Bireysel Müşteri Hakem Heyeti Başvuru Formu

Üzerinden banka ile ilgili sorun ve şikâyetlerinizi bildirebilir ve şikayetinizin resmi kanallar üzerinden çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. TBB Hakem Heyetine başvuru yapmadan önce banka tarafından sunulan diğer şikayet kanallarını değerlendirmeniz gerekmektedir.

Anadolubank Resmi Sosyal Medya Hesapları

Anadolubank resmi sosyal medya hesaplarından  Anadolubank ticari kart başvurusu, kredi kartları, kredi ve diğer ürün veya hizmetler hakkında yaşamış olduğunuz iletişim problemlerini banka yetkililerine iletebilirsiniz. Günümüzde bankaların ve diğer kurumsal firmanın iletişim kanalarından çok daha hızlı bir çözüm sağladığı sosyal medya hesapları bankacılık işlemlerinin çözümü için en etkili yollardan biridir. Anadolubank ürün ve hizmetlerine ilişkin yasadiginiz sorunları veya bankanın güncel kampanyalarını takip etmek için:

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ