Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Antares Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Bu makalemizde Antares çağrı merkezi numarası, Antares müşteri hizmetleri, Antares çağrı merkezi, Antares şikayet, Antares müşteri hizmetleri numarası gibi konular hakkında bilgi vereceğiz.

İsmini Samanyolu’nda almış olan Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi yaklaşık olarak 83.000 m2 kiralanabilir alanı sayesinde ülkemizin en büyük alışveriş merkezleri arasında yer almayı başarmıştır. Şubat 2008 yılında hizmete girmiş olan alışveriş merkezinde, konfor ve teknolojinin bir arada bulunduğu, geniş bir cadde ferahlığıyla yapılmış olan alışveriş koridorları üzerinde yer almaktadır.

ANTARES ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI

Giyim ürünlerinden kozmetiğe, dekorasyon işlerinden elektronik ürünlere kadar toplam 220 mağazayı ve perakende sektörü içerisinde devlerini bünyesinde bulunduran alışveriş merkezi Ankara manzaralı mağaza binlerce kişiye hizmet vermektedir.

Çocuk oyun alanları ve restoranı ile beraber 4.245 m2’lik alanı kaplayan Ankara’nın en büyük bowling salonu olarak bulunan Rolling Ball Bowling ve sinema kompleksi Antares’in yaşam merkezi olma özelliğini taşımaktadır. Alışveriş merkezinin yaklaşık olarak 5.000 araç kapasiteli otoparkı, giriş ve çıkışlarda ziyaretçileri konforla bir araya getirmektedir. Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi kapsamı içerisinde, altı kuleden bir araya getiren 619 konutluk yaşam alanı bulunmaktadır. Mimari projesini A Tasarım Mimarlık’ın yürütmüş olduğu Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin Türkiye’nin en iyi alışveriş merkezleri arasındadır. Antares çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Antares AVM, Ankara’da alışverişin yükselen değeri olarak yer almaktadır. Yaratmış olduğu zengin marka karması ile beraber ziyaretçilerine tam kapsamlı bir yaşam alanı sunan Antares AVM markaların büyümesinde ve zincir mağazalar oluşturmasına büyük bir katkı sunmaktadır.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ