Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

App Store Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

PegApp Store çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde App Store müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden App Store şikayet hattına erişebilirsiniz. App Store müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

App Store, 2008 yılında iPhone 3G ile kullanıma açılmıştır. Genel olarak App Store, Apple tarafından yönetilen iOS platformlu cihazlar için kullanıma ve satın alıma sunulan online mağazadır. Mağazada iPhone, iPod Touch, Apple Watch, 4.nesil Apple TV ve iPad kullanıcıları ücretsiz uygulamaları indirebilir, ücretli uygulamaları satın alıp indirebilir, kullanabilmektedir. App Store’da satın aldığınız uygulamanın ücretinin %30’u Apple’a, %70’i ise uygulamanın üreticisine ödenmektedir.

Apple 2016 verilerine göre App Store’da toplamda 2 milyonu aşkın uygulama bulunmaktadır. Bu uygulamalar 150 milyardan fazla kez indirilmiştir. App Store’da bulunan uygulama kategorileri şu şekildedir; Kitaplar, İş Dünyası, Kataloglar, Eğitim, Eğlence, Finans, Yiyecek içecek, Oyunlar, Sağlık ve Fitness, Yaşam tarzı, Çocuklar, Dergiler ve Gazeteler, Tıbbi, Müzik, Navigasyon, Haber, Fotoğraf ve Video, Verimlilik, Referans, Alışveriş, Sosyal Ağlar, Spor Dalları, Seyahat, Kamu hizmetleri.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ