Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Apple (iPhone, iPad) Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Apple çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Apple müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

1 Nisan 1976 yılında kurulmuştur. Yaklaşık bir yıl sonra anonim şirket haline gelerek işlerini büyütmüştür. Bilgisayar yazılımı üzerinde birçok çalışması bulunan firma aynı zamanda kişisel bilgisayar tasarlayarak sektöründe oldukça önemli bir yer edinmiştir. Bunların yanında da bu işlemleri sürekli olarak geliştiren ve teknoloji sektöründe mevcut pazar üzerinden satan bir firma olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Yılların ilerlemesi ile birlikte sektöründe önemli bir konuma yükselen firma teknoloji pazarında birçok teknolojik ürünün yanı sıra özellikle de yazılım konusunda adından sıklıkla söz ettirmektedir.

APPLE ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI

Dünyanın büyüklük olarak ikinci bilgi teknoloji şirketi olmasının yanında telefon piyasasında da faaliyet gösterirken dünyada üçüncü sırada varlığını sürdürmektedir. Birçok ülkede yüzlerce satış mağazası ile oldukça popüler olan ve her geçen gün daha büyük kitleye hitap eden firma satış sonrası destek noktasında da müşterilerinin yüzde yüz mutluluğunu ve memnuniyetini hedeflemektedir.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ