Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Arçelik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Arçelik çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Arçelik müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Arçelik şikayet hattına erişebilirsiniz. Arçelik müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Türkiye’nin önde gelen beyaz eşya firmalarından biri olan Arçelik yıllardır verdiği kaliteli hizmet ve teknik desteği ile müşterilerinin beğenisini alarak oldukça başarılı isim yapmış bir firma haline gelmiştir.

Arçelik yedi ülke üzerinde on sekiz üretim tesisi bulunan, dünya genelinde otuz iki ülke üzerinde otuz dört satış ofisi bulunan ayrıca dünya pazarında on bir markasıyla oldukça büyük bir yer edinen firmanın yüz kırk beşten fazla ülkede hizmet sunan konumdadır. Her geçen gün büyümesine devam etmektedir. Büyümesinin en önemli etkenleri arasında teknolojiyi takip etmek yerine teknolojiye katkı sağlama düşüncesi yer almaktadır. Bu sebeple her geçen gün ürün yelpazesini genişletirken aynı zamanda da geniş servis ağıyla varlığını sürdürmektedir.

Arçelik toplam satış rakamlarına bakıldığı zaman Avrupa da yer alan en büyük üçüncü beyaz eşya şirketi konumundadır. Türkiye de beyaz eşya, ankastre ve klimada yüzde ellinin üzerinde pay sahibidir. Arçelik ülkemizde bu kadar tercih edilirken servis ağının yaygın olması da bu tercihte etkin olarak rol oynamaktadır.

1955 yılında Sütlüce de kurulan Arçelik firması Türkiye de bir çok ilke imza atmıştır. İlk çamaşır makinesi, ilk buzdolabı ile sektöre oldukça hızlı giren firma teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak her geçen gün büyümesine devam etmiştir. Ülkemizde bir çok ödüle layık görülen firma teknolojiyi müşterilerine ulaştırırken aynı zamanda da çevreci tutumu ile ön plana çıkmaktadır.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ