Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Armalife Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Armalife Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Armalife çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Armalife müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Armalife şikayet hattına erişebilirsiniz. Armalife müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

ARMALİFE ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI

Armalife markası, 1995 yılında, Samsun’da ilk kadın giyim mağazasını açan Arma Mağazacılık bünyesinde kurulmuştur. Yılların getirdiği tecrübe ile Karadeniz bölgesinin öncü firmalarından biri haline gelmiştir. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti üzerine tecrübe kazanan firmanın, uzun yıllardır ayakta kalmasının sebebi önce müşteri memnuniyeti demesidir. 2018 yılında, online satış kanalı olan www.armlife.com.tr adresini kurmuştur. 17 mağaza ve 7 bayii ile büyümeye devam eden firma, müşteri memnuniyeti ilkesinden asla vazgeçmemiştir.

Armalife çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

ARMALİFE MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI

Kurulduğu günden bu yana, en büyük hedefi müşteri memnuniyeti olan Armalife, onlarca şubesi ve web sitesi ile hizmet vermeye devam etmektedir. Müşteri memnuniyeti kapsamında müşteri hizmetleri platformu kuran firma, müşterilerinin şikayetlerine en kısa sürede çözüm bulma arayışı içerisine girmiştir. 0 850 259 27 62 numarası ile alanında uzman personeller ile hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında müşterilerine hizmet vermektedir. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında kişisel bilgileriniz ve görüşmeleriniz kayıt altında tutulmaktadır. Belirtilen saatler içerisinde mağazalardan veya online satış kanalından aldığınız hizmetler ile ilgili görüşebilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Armalife müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

ARMALİFE MÜŞTERİ HİZMETLERİ DİREK BAĞLANMA

Belirtilen saatler içerisinde, müşteri hizmetleri numarasına bağlanarak merak ettiğiniz soruları ve şikayetinizle alakalı konuları bildirebilirsiniz. Alanında uzman personeller ile sorununuz hızlı bir şekilde çözülecektir. 0 850 259 27 62 numaralı müşteri hizmetleri numarasına hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Mağazadan aldığınız hizmetlerin yanında, online siparişleriniz ile ilgili konuları da müşteri hizmetleri personelleri ile paylaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetinin ön planda tutan firma personelleri, her konuda sizlere yardımcı olacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ