Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Arzum Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Arzum gibi müşteri kitlesi fazla olan birçok teknolojik ev ürünlerinin müşteri temsilcilerine ulaşmak veya müşteri hizmetleri telefon numarasını bulmak kolay olmayabilir. Arzum müşteri hizmetlerine bağlanırken de bazen kısa bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Müşteri temsilcileri hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka geri dönüş yapacaklardır, sorunlarınız, şikayetleriniz, görüş ve önerileriniz ile yakından ilgilenecektirler. Arzum müşteri hizmetlerine bağlanmak için aşağıdaki iletişim yollarıyla iletişime geçip konu hakkında destek veya yardım alabilirsiniz.

Arzum müşterilerinin yaşamış oldukları sorunların arasında, garanti kapsamında olan ürünün garantiye verilme süreleri, arzum hakkında şikayet, görüş ve öneri, ürün iadesi veya değişimi gibi işlemler yer almaktadır.

Kendi başınıza sorunlara çözüm bulamadığınız durumlar da Arzum resmi ve gerçek olan müşteri hizmetlerin den yardım almak en mantıklı ve güvenli seçenektir. Sebebi ise kötü niyetli olan kişilere veya dolandırıcılara kişisel bigilerinizi vermeniz durumunda mağdur olabilme ihtimaliniz vardır.

Arzum Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
444 1 800Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ