Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Avast Antivirüs Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Avast Antivirüs

ALWIL tarafında yapılmış merkezi Çek Cumhuriyeti’nde olan bir antivirüs yazılımıdır. Günümüzde kullanılmakta olan bu yazılım birçok programdan daha başarılı olup kasma vb. sorunlar yaşatmamaktadır. 1988 senesinde ilk kez yapılmış olan bu yazılım 27 dile sahiptir yapıcısı ise Eduard Kucera’dır. En son yazılımı 2011 yılında yapılmıştır, virüs dışı zararlı yazılımlarda bulabilmektedir örneğin spyware ve trojan gibi zararlı yazılımlar.

Avast Antivirüs Nedir?

Program gayet basit kullanımlıdır e posta koruması ve güncelleme işlemi sonrasında uyaran bir ses uyarlanmıştır. Her zaman arka planda çalışan bu yazılım sistemsel hatalar asla vermez ayrıca cihaza takılan flashlarıda anında tarar eğer bir şey bulursa  move all to chest seçeneği seçilmelidir.

Gelişmiş malware yazılım engelleme ve saldırılardan koruma özelliği ile en iyilerden olan bu program bilgisayarınızda tam zamanlı bir koruma sistemi oluşturmaktadır. Her sene güncellenen bu program genellikle günlük veri tabanını güncelliyor ve sürekli taramalarla cihazı güvende tutuyor. Yapılan analizler sonucunda bu program en iyi ilk 3 program arasında yer almaktadır. Avast tam zamanlı bir koruma dışında ücretsiz sürümüyled e şimdiden gönüllerde taht kurmuştur.

Avast Antivirüs’ün müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmamaktadır. Avast Antivirüs ile ilgili yaşamış olduğunuz sorunları destek sayfasından çözüme kavuşturabilirsiniz. Ayrıca yorumlar kısmından yaşamış olduğunuz sorunları ve Avst Antivirüs ile ilgili tecrüblerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ