Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Avea Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Bu makalemizde Avea müşteri hizmetleri numarası 2019, Avea telefon numarası, Avea iletişim, Avea müşteri temsilcisi gibi konular hakkında bilgi vereceğiz.

AVEA MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI 2019​

2004’te Türkiye GSM operatörü kategorisinde faaliyet göstermeye başlayan Avea, daha önce sektörde faaliyet gösteren Aria ve Aycell isimli iki şirketin birleşmesinden meydana gelmiştir. Uzun yıllar Türkiye’ nin en büyük 3 GSM operatöründen birisi olan Avea, 2016 yılında Türk Telekom tarafından satın alınarak, iştiraki haline gelmiştir. Bu gelişmeler doğrultusunda da Avea kendisini tamamen fesih ettiğinden, marka sona ererek, adını Türk Telekom’a çevirmiştir. Türkiye’ de altyapı, sabit telefon ve internet hizmetleri sunan Türk Telekom’ un mobil GSM sektörüne giriş yapmasını sağlayan Avea, mobil ağ sektöründe oldukça yoğun şekilde ilgi görüyor. Avea’ nın Türkiye’ de tek GSM 1800 Mhz operatörü olması gibi bir unvanı da bulunmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışı kapsamında Türkiye’ nin tüm bölgelerine ve illerine hizmet taşıyan Avea ile ilgili olarak tüketicilerin yaşadıkları problemlere ilişkin olarak Avea müşteri hizmetleri numarası 2019 ile hizmet veriliyor.

Türk Telekom tarafından satın alındıktan sonra adını da Türk Telekom olarak değiştiren Avea, buna karşın Türkiye genelinde halen Avea olarak isimlendiriliyor. Toplum genelinde yeni adının tam olarak benimsenememiş olması sebebi ile Türk Telekom yerine 2004’ten beri sektörde faaliyet gösteren bir marka olması sebebi ile Avea olarak isimlendiriliyor. Türk Telekom ile daha da büyüyen Avea, Türkiye’ nin her yerinde çekme iddiasıyla tüketicilere hizmet veriyor. Aynı zamanda da uluslararası hizmet kapsamı bulunuyor. Avea müşteri hizmetleri numarası 2019 ile Türk Telekom altyapısında müşteri destek hizmetlerinden daha hızlı ve daha kaliteli bir şekilde yararlanabilme şansına sahip olunabiliyor. Özellikle de tüketicilerin bağlantı ve şebeke sorunları, mobil internet problemleri gibi sorunlarına ilişkin olarak teknik destek alabildiği ve aynı zamanda da paket ve hizmetlerine ilişkin bilgi alabildiği bir hizmet yapısına sahiptir.

Türkiye’ de bazı spor kulüpleri ile yapmış olduğu anlaşmalar, Türk Telekom tarafından satın alınmasından sonra da devam ettirilmiştir. Bu çerçevede de uzun yıllardır mobil ağ hizmetleri alanında faaliyet gösteren sanal operatörlerde aynı şekilde hizmet vermeye devam ediyor. Avea bünyesinde bulunan sanal operatörler arasında Bursasporcell, Fenercell, GSMobile, Samsuncell, Trabzoncell bulunmaktadır. Bununla birlikte Bimcell, PTTcell ve Pocell gibi gelir paylaşım ortakları da mevcut olan Avea, Altaycell, Göztepecell, Kafkafcell ve Bucacell gibi İzmir spor kulüpleri ile yaptığı anlaşmaları dahilinde iştirakleri bulunuyor. Bu iştirakleri ve ortaklıkları ile ilgili olarak da teknik destek hizmetlerinden Avea müşteri hizmetleri numarası 2019 ile faydalanılabiliyor.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ