Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Axa Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

AnasayfaMüşteri HizmetleriBankalarAxa Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarasıaxa sigorta çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri numarası şikayet hattı telefonu

Axa Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1828’de Paris’te kurularak bu oluşumun temellerini oluşturan L’Union Sigorta Şirketi 1892 yılında Osmanlı Devleti’nde ilk olarak çalışmalarına başlamıştır. Eylül 1983 konut kredilerinde kendini geliştirmiş olan Emlak Bankası %26 hisse ile Oyak Sigorta katılım yaparak bu anlamda kendini daha fazla büyütme yolunda ilerlemiştir.

Axa ve Oyak’ın Türkiye’deki sigorta faaliyetlerinin, tek bir çatı altında toplanmasına karar verilerek Şubat 1999
AXA OYAK Holding temelleri atılmış oldu. 63 trilyon TL prim üretimi ile hayat dışı sigorta pazarında liderlik duruma geçmiştir. Oyak’ın hisselerini alması ile Axa Sigorta olarak piyasaya giriş yapmış oldu. Haziran 2010
AXA HAYAT SİGORTA bireysel emeklilik piyasasına giriş yapmış oldu. O günden beri faaliyetlerine AXA HAYAT VE EMEKLİLİK olarak devam eden firma günden güne büyümesine devam etmektedir.

Bünyesinde binlerce çalışan bulunduran Axa Sigorta gün geçtikçe büyümesine devam ederken müşteri memnuniyetini oldukça önem veriyor. Bu anlamda sorunlara kısa ve pratik çözümler sunmak amacıyla Axa Sigorta çağrı merkezi numarası müşterileri ile sizlere ne iyi şekilde destek olmayı amaçlıyor.

Sigorta sektöründe oldukça başarılı bir duruma gelen Axa Sigorta her geçen gün kullanıcı kitlesini arttırarak müşteri ailesini genişletirken bu alanda kendinden söz ettirmektedir. Durum böyle olunca Axa Sigorta geniş müşteri destek ağı ile en iyi şekilde müşteri kitlesine hitap eden firma ilerleyen zamanlarda kendini daha fazla geliştirecektir.

Axa Sigorta amacı müşterilerine hitap eden seçenekleri en güzel şekilde sunumunu yaparken oluşturulan talepleri en kısa sürede ve güvenli olarak yerine getirmektedir. Ürünlerinin arkasında dururken aynı zamanda da müşteri kitlesine en iyi şekilde hitap edecek çeşitliliği sunmaktadır.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ