Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Banggood Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Banggood Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Banggood çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Banggood müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Banggood şikayet hattına erişebilirsiniz. Banggood müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

BANGGOOD ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI

Son zamanlarda popüler olan Uzakdoğu pazarının e-ticaret sitelerinden bir tanesidir. Yeni kurulmuștur. Uluslararası e-ticaret girişimlerinin öncüsü olan Çin’in firmasıdır. Türkiye’den örneklenecek olursa n11.com, hepsiburada.com, gittigidiyor.com gibi bir sitedir. Fiyatları diğer pazardaki ürünlere göre çok uygundur. Sipariş verilen ürünler yaklaşık olarak 1 aylık sürede kullanıcıların eline ulaşmaktadır. Kendi ülkesinde rakibi olan birçok firmaya ücretsiz kargo opsiyonuyla fark atmaktadır. Banggood çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

BANGGOOD MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI

Uluslar arası hizmet vermesine rağmen güvenilir olduğu söylenmektedir. Canlı destek ve müşteri hizmetleri görüşmeleri üst düzey bir sıcaklığa sahiptir. Site piyasaya yeni girmesine rağmen müşterilerine yaptıkları alışveriş tutarlarına göre yüzdelik indirim kodları vermektedir. Bu indirim kodları site tarafından ayrılmış indirimli ürünler dışında tüm kategorilerde ve tüm ürünlerde kullanılabilmektedir. Ülkemizde bir dönem furya haline gelen Uzakdoğu’dan alışveriş bu site tarafından yeniden aktif hale gelmiştir. Ürünlerinin kullanım kılavuzları Çincedir. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Banggood müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Banggood Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Banggood çağrı merkezi numarasına ait herhangi bir numaralı telefon bulunmamaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ