Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Başarı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Başarı çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Başarı müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Başarı şikayet hattına erişebilirsiniz. Başarı müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Telekomünikasyon şirketleri arasında önde gelen firmalardan birisi olan Başarı, 1989 yılında Ankara’da kurulmuştur. Bünyesinde barındırdığı 11 kuruluşa öncülük eden firma, birçok başarısı ve geniş servis ağıyla bilinmektedir.

30 yılı aşkın tecrübesi ile birlikte gelişen teknolojiyi yakından takip ederek müşterilerine sağlamaya çalışan Başarı, kaliteli ürünler üretmek amacıyla yıllardır hizmet vermektedir. Başarı firmasının sloganı ise şudur; “İnsan için teknoloji.” Şirketin genel politikası müşteri memnuniyetidir. Ayrıca Başarı, 2016 yılında tamamen Türk üretimi olan Kaan N1 cep telefonunu tanıtıp satışını gerçekleştirmeye başlamıştır. Kaan N1, özellikleri ve fiyatıyla gözde cihazlardan birisidir.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ