Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

BDH Bilişim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

FAKS
+90 (216) 305 34 65
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

BDH Bilişim çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde BDH Bilişim müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

BDH, açılım olarak; ‘’ Bilişim Destek Hizmetleri ‘’ anlamını almaktadır. Başta Türkiye olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde faaliyet gösteren köklü bir dijital hizmet sağlayan bir firmadır. Bünyesinde barındırdığı alanında uzman siber güvenlikleri, yazılımcılar ve teknik ekibiyle güçlü bir kadroyu bulundurmaktadır. Web platformlarınızı koruma altına alabileceğiniz, telekomünikasyon teknoloji hizmetlerini sunan güçlü bir markadır. Türkiye’de kurulup, dünyanın birçok ülkesine uzanan bir ağa sahiptir. Dijital dünya’da otorite sahibi olan onlarca web platformunu ve uygulamasını sunucularında barındırmaktadır. Güçlü bir teknoloji altyapısıyla da örnek bir rol, model oluşturmaktadır.

BDH BİLİŞİM ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI

Bünyesinde birçok alan üzerinden hizmet sağlamaktadır. Bu alanların başında yer alan sunucu ve siber güvenlik gibi dijital dünyanın olmazsa, olmaz unsurları da yer almaktadır. Dijital dünya’da yer edinmek ve güçlü bir altyapıya sahip olmak isteyen firma, marka ya da bireysel kuruluşların bu çatı altında toplanması oldukça fayda sağlayacaktır. Günümüz dijital dünyasında var olmak ve bu gücü koruyabilmek oldukça komplike bir durumdur. Firma sayesinde bu seçenekler oldukça kolaylaşmıştır. BDH Bilişim çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Şirketin kullanıcılarına sunduğu hizmetleri genel olarak şu şekilde sıralanmaktadır;

  • Profesyonel Sunumlar
  • Stratejik Yol Haritası ve Kaynak Kullanımı
  • Yazılım Hizmetleri
  • Sunucu Hizmetleri
  • Ağ Güvenliği
  • Siber Güvenlik

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ