Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Beko Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Beko çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Beko müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Beko şikayet hattına erişebilirsiniz. Beko müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

1954 yılında Vehbi Koç tarafından kurulmuştur. O yıllardaki sebeplerden dolayı ilk etapta faaliyete geçmeyen firma General Elektrik ampullerinin satış ve bayiliğini açarak gelişimine devam etti. 1977 yılında Arçelik distribütörlüğünü satın alan firma 1983 yılından itibaren kendi firma adına atılıma geçerek sektörel anlamda ivme kazandı.

BEKO ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI

Türkiye’de yıllardır hizmet vermekte olan beyaz eşya markalarından biridir Beko. Müşterilerine sunmuş olduğu kaliteli hizmetlerinden dolayı oldukça isimli yapmış markalardan biri haline gelmiştir. Müşterilerine daha iyi ve daha kaliteli hizmet verebilmek adına Beko çağrı merkezi birimini kurmuştur.

Beko çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Beko müşteri hizmetlerine ulaşabilmeniz için 444 lü iletişim numarası bulunmaktadır. Müşteri hizmetlerine ulaşabilmek için telefonla aramak yerine Beko websitesi üzerinden iletişim formunu doldurarak da internet üzerinden müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ