Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

BenQ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR


BenQ gibi benzer müşteri kitlesi oldukça iyi olan bilgisayar monitörleri satış markalarının müşteri hizmetlerini aramak veya iletişim numarasını bulabilmek her zaman kolay değildir. BenQ müşteri temsilcilerine bağlanmaya çalışırken arama yoğunluğuna bağlı olarak bazı zamanlar bir süre bekleyebilirsiniz. Çağrı merkezinin hatlarınındaki arama yoğunluğuna göre müşteri temsilcileri size en kısa sürede dönüş yapacaktır, şikayetleriniz ve sorunlarınız ile yakından ilgilenecektirler. BenQ müşteri temsilcilerine bağlanabilmek için aşağıdaki iletişim yollarını kullanarak sorununuz hakkında destek veya yardım alabilirsiniz.

BenQ müşterileri veya müşterisi olmak isteyebilir, bozulan veya teknik destek konuları hakkında iletişime geçebilir; soru, öneri ve isteklerinizi çok kolay bir şekilde iletebilirsiniz.


BenQ gerçek ve resmi çağrı merkezinden veya müşteri temsilcileri ile iletişime geçmeniz, en güvenli ve en doğru seçenektir. Nedeni ise kötü niyetli kişilere veya dolandırıcılara kişisel bigilerinizi vermeniz durumunda mağdur olabilme ihtimaliniz yüksektir.

BenQ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
444 30 58

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ