Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Bereket Döner Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bereket Döner Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bereket Döner çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Bereket Döner müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

1988 yılında İstanbul’da küçük bir dükkan olarak açılmıştır. Sektör içerisinde hızlı gelişen, büyüyen bir marka olarak kısa sürede İstanbul’da üretim merkezi kurdurmuştur. Aynı zamanda dünyanın en büyük döner üreticileri arasında Türk markası olarak yer alır. Tabi bu büyümenin gıda güvenliği ve kültürel değerlere olan titizlikle yaklaşmalarının da etkisi büyüktür.

BEREKET DÖNER ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI

Kurumunun kuruluşundan itibaren mottosu ve vizyonu hep ‘’Önce İnsan Sağlığı’’ olmuştur. Üretim aşamasında modern üretim araçlarıyla ve modern tekniklerle geleneksel Türk dönerinin kıvamını ve lezzetini oluşturur. İstanbul Hadımköy’de kapalı üretim tesislerine sahip Bereket Döner, tüm ulusal ve uluslararası gıda güvenliği standartlarına sıkıca bağlı olup bununla birlikte bu standartlara uygundur. Bereket Döner çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ