Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Beydağı Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Beydağı Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Beydağı Turizm çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Beydağı Turizm müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Beydağı Turizm,  Türkiye’de hizmet veren şehirler arası, toplu taşıma şirketidir. Köklü bir geçmişe sahip olan şirket, 1972 yılında Malatya’da kurulmuştur. 1972 yılından bu yana aralıksız, hizmet sağlamaktadır. Şirketin kurucusu ise Kemal Mutlu’dur. Kuruluşundan günde sadece tek sefer olarak hizmet vermeye başlayan firma ilerleyen yıllarda çoklu seferler geçiş sağlamıştır. Günümüz itibari ile Türkiye’nin birçok bölgesinde; şehirlerarası toplu taşıma görevini üstlenmektedir. Engin ve köklü bir gelenekten gelen şirket, müşteri memnuniyetini oldukça önemsemesiyle de bilinir. Ayrıca koltukları ve ikramları oldukça cömerttir. Türkiye’de her yıl binlerce insan istisnasız bu firmayı seçmektedir.

BEYDAĞI TURİZM ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI

Beydağı Turizm, müşteri memnuniyetini önemseyen köklü şirketlerden bir tanesidir.
Kemal Mutlu’nun 2002’de vefatından sonra şirket yönetimi oğulları Murat Mutlu, Çetin Mutlu ve Ö.Reşat Mutlu tarafından yürütülmektedir. Bilindiği gibi şehirlerarası yolculuk oldukça, tercih edeceğiniz firmalar oldukça önemlidir. Firma bu durumun öngörüsünü sağlayarak, müşterilerine tam zamanlı ve tam konforlu hizmet vermeyi hedeflemiştir. Ayrıca bilet ücretleriyle de oldukça ekonomiktir. Her bütçeye uyabilecek bütçe dostu bilet kampanyalarını da sık, sık gerçekleştirmektedir. Beydağı Turizm çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ