Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Bimcell Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR


Gıda sektöründe önemli bir yere sahip olan BİM uygun satış fiyatları ile oldukça dikkat çekmektedir. Gıda alanında geniş bir müşteri kitlesine hitap etmeyi başarmasından sonra Türk Telekom altyapısı kullanılarak kurulan GSM olarak kullanılan BİMCELL ortaya çıkmıştır. Müşterilerine çok daha iyi hizmet verebilme adına ve daha ucuz yoldan iletişimi sağlama açısından oldukça önemli bir adımı atmıştır. BİMCELL diğer operatörlerin yaptığı gibi herhangi bir satış merkezi yoktur.

BİM mağazalarında satışı gerçekleşmektedir. İstenilen evrakları teslim eden herkes bu hattı kullanabilmektedir. Yaş sınırı olmaması da ayrı bir özellik olarak çok dikkat çekmiştir.
BİM mağazasına gidilerek gerekli olan evraklar tam olarak doldurulduktan sonra kullanılmaya başlanmaktadir. Kimlik fotokopisi ile başvuru yapılma şartı vardır. Altyapı ortak kullanıldığından dolayı çok fazla sorun da olmamaktadır. Bu tür bir adım ile birlikte son derece doğru yönde ilerleme kat etmeyi de başarmıştır. Avantajlı özelliklere sahip olması da müşterileri memnun etmiştir.

Bimcell müşteri temsilcilerine direk bağlanmak istiyorsanız, ilk öncelikle Bimcell resmi müşteri hizmetleri olan 444 4 551 numara aramalısınız. Ardından 0 tuşu tuşlanarak Bimcell müşteri hizmetlerine direk ulaşabilirsiniz.

Bimcell Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Kısaca Tuşlaması:
444 4 551 -> 0

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ