Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Blue Diamond Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Blue Diamond Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Blue Diamond çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Blue Diamond müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük ve en köklü pırlanta taş tedarikçisidir. Marka, Türkiye’de bulunan en geniş pırlata taşı stokuna sahip olduğunu söylemekte fayda var. Ayrıca Türkiye’nin en güçlü ve en büyük pırlanta, mücevher üreticisidir. Dünya’nın birçok yerinde mağazası olan firma, güçlü ve eşsiz bir pazar gücüyle kullanıcılarına hizmet etmektedir. New York, Amsterdam ve Dubai’de bulunan taş merkezlerinde yüksek miktarlarda sevkiyat gerçekleştirerek, mücevherlerin fiyatını düşürmektedir. Mücevherlerin fiyatını düşüren firma, müşterilerine uygun fiyat skalasıyla hizmet etmektedir.

BLUE DİAMOND ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI

Kullanıcılarına 14 gün koşulsuz iade ve değişim hakkı sağlamaktadır. Online platformlar üzerinden satın aldığınız mücevherleri, iki hafta içerisinde koşulsuz iade etme hakkına sahipsiniz. Ayrıca farklı modellerle değişme hakkını da müşterileriyle paylaşıyor. Blue Diamond çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Bünyesinde barındırdığı alanın uzman kişilerden oluşan ekibiyle, müşterilerinin diledikleri siparişleri tasarlayabilecek güce sahiptir. Mara, dilediğiniz tasarımdaki mücevherleri özel hologramlı mücevher sertifikası ile tasarlıyor. Varsa hediye notunuzu, özel ve şık kutularına ekleyerek, belirteceğiniz adrese güvenli ve sigortalı kargo teslimini sağlıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ