Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Blue House Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Blue House Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Blue House çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Blue House müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Blue House şikayet hattına erişebilirsiniz. Blue House müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

BLUE HOUSE ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI

Tarman Group tarafından üretilen küçük elektrikli ev aletleri markasıdır. Tarman Group, 1946 yılından beri tekstil, çimento, gayrimenkul ve elektrikli ev aletleri sektörlerinde faaliyette bulunmaktadır. Elektrikli ev aletleri pazarının taşıdığı potansiyel nedeniyle üretimine başlanan firma ürünlerinin yüzde 36’sı yurt içinde, yüzde 64’ü ise yurt dışında, özellikle elektrikli ev aletleri pazarında tüm dünyanın üretim üssü olan Uzak Doğu’daki fabrikalarda üretilmektedir. Blue House çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

BLUE HOUSE MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI

Firmanın ürün portföyünde; ekmek yapma makinesi, kettle, doğrayıcı, tost makinesi, blender, yoğurt makinesi, elektrikli Türk kahvesi cezvesi gibi mutfak grubu ürünler; saç düzleştirici, saç kurutma makinesi, saç maşası gibi kişisel bakım ürünleri; buharlı ütü, banyo için su ısıtıcısı, vantilatör gibi ürünler bulunmaktadır. Ancak markanın lokomotif ürünü denilebilecek, en çok satılan ürünü elektrikli süpürgeler olmuş.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Blue House müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Blue House Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Blue House çağrı merkezi numarasına ulaşabileceğiniz herhangi bir numaralı telefon mevcut değildir.

İletişim

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Blue House iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ