Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Botanik Ecza Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Botanik Ecza Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Botanik Ecza çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Botanik Ecza müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Sanal mağazası aracılığıyla, Türkiye’nin her yerine, bitkisel gıda takviyeleri, vitamin, mineral ve sporcu beslenme destekleri ile doğal-organik kozmetik ürünleri satan bir firmadır. Kurucuları ve danışmanları eczacı ve doktorlardan oluşan Firmanın kendi adresindeki internet sitesinde satışa sunduğu ürünlerin hammaddesi doğa kaynaklıdır; hiçbir şekilde doğal olmayan katkı maddesi (parafin,  diğer petrol türevleri ve boya gibi) içermez. Satışa sunulan bütün ürünler, firma garantisi altındadır. Firmanın ürünleri; İyi Üretim Uygulamaları sertifikasına sahip, FDA, T.C Sağlık Bakanlığı, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı’na kayıtlı firmalara aittir.

BOTANİK ECZA ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI

Ağız ve dişeti sağlığı ürünleri, anne ve bebek sağlığı ürünleri, bitkisel ürünler, cilt bakımı ürünleri, diyet takviyeleri, doğal temizleyiciler, organik kozmetik, organik gıda, sporcu besinleri gibi kategorilerde on binlerce farklı ürünün satışını yapmaktadır. Botanik Ecza çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Botanikecza.com üyeliği, hem kolay, hem de tamamen ücretsizdir. Üyeler, hızlı, kolay ve uygun fiyatlı alışverişin yanısıra, Botanik Ecza’nın üyelerine sunduğu kampanyalardan da faydalanmaktadır. Üye olmadan alışveriş yapma seçeneği de bulunmaktadır. Ödemeler, kredi kartı, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme yöntemiyle yapılabilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ