Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Butik Vanilya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Butik Vanilya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Butik Vanilya çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Butik Vanilya müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Antalya’da kurulan online kıyafet satış platformudur. Bünyesine yüzlerce elbise çeşidini bulundurmaktadır. Ayrıca Türkiye’de binlerce kadının online platformlardan ilk uğradığı adreslerden birisidir. Satışlarını platformlar üzerinden gerçekleştiren Butik Vanilya, hızlı kargo disipliniyle, kullanıcılarını mutlu etmektedir. Ziyaretçilerine düzenli aralıklarda birçok kampanya sunmaktadır. Sizlerde de platformu takip ederek, bu kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

BUTİK VANİLYA ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI

Firmada; kadın giyim ve aksesuar üzerine kurulu bir platformdur. Satışa sunduğu ürünler arasında dilediğiniz kıyafeti rahatlıkla bulabilir ve ortalama fiyatın altında bir ücretle ürüne sahip olabilirsiniz. Butik Vanilya çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Kısa bir listeleme yaparsak, karşımıza şu tablo çıkacaktır;

  • Elbise
  • Kıyafet
  • Üst Giyim
  • Alt Giyim
  • Abiye
  • Etek
  • Tişört
  • Pantolon

Sizler için yukarıda yazdığımız ürünleri ve daha fazlasını rahatlıkla bulabilirsiniz. Üstelik üzerinize olmadığı ve beğenmemeniz durumunda iade alınma koşulu gerçekleştiriliyor.

Firmada bulabileceğiniz ürünler, oldukça ender ürünlerden oluşmaktadır. Bünyesinde çok çeşitli bir kıyafet opsiyonunu barındırmasına rağmen birçok özeli kıyafetlerde bulunmaktadır. Üstelik bu kıyafetleri, oldukça uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Düzenli aralıklarla çeşitli kampanyalar gerçekleştiriyor. Bu kampanyaları takip edebilir ve dilediğiniz elbiseye sahip olabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ