Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Canon Çağrı Merkezi Numarası Müşteri Hizmetleri Telefonu Şikayet Hattı

TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

1957 yılında kurulan Canon Europe günden güne oldukça başarılı bir yolda ilerlemektedir. Şirketin üç bölgesel genel merkezinden biri durumunda olarak gelişimine devam etmektedir. Londra, Birleşik Krallık ve Amstelveen, Hollanda’da bulunmaktadır. Canon Europe; Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’nın bölgesel satış ve pazarlama faaliyetlerini devam ettirmektedir. Canon Europe ve grup şirketlerinde bölge çapında yaklaşık 120 pazarda 25.000’den fazla çalışan ile bu anlamda oldukça büyük bir firma haline gelmiştir.

Canon, görüntüleme teknolojileri alanında oldukça önde gelen bir isimdir. Son 80 yıldır bu konumunu ile çalışmalarına devam eden firma her geçen gün büyümesine devam etmektedir. Tüketici, işletmeler arası ve endüstriyel dijital görüntüleme gibi alanlarda oldukça rağbet görmektedir. Teknolojiye önem vermek Canon’un kurumsal yapısının bir gerekliliği haline gelmiştir. İnsanların, görüntüleme aracılığıyla neler başarabileceklerini gösteren firma haliyle büyük beğeni toplamakta ve müşteri kitlesini büyütmektedir.

Bünyesinde binlerce çalışan bulunduran Canon gün geçtikçe büyümesine devam ederken müşteri memnuniyetini oldukça önem veriyor. Bu anlamda sorunlara kısa ve pratik çözümler sunmak amacıyla Canon çağrı merkezi numarası müşterileri ile sizlere ne iyi şekilde destek olmayı amaçlıyor.

Görüntüleme teknolojileri sektöründe oldukça başarılı bir duruma gelen Canon her geçen gün kullanıcı kitlesini arttırarak müşteri ailesini genişletirken bu alanda kendinden söz ettirmektedir. Durum böyle olunca geniş müşteri destek ağı ile en iyi şekilde müşteri kitlesine hitap eden Canon ilerleyen zamanlarda kendini daha fazla geliştirecektir.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ