Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Casper Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Casper çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Casper müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Casper şikayet hattına erişebilirsiniz. Casper müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Türkiye’de teknoloji konusunda oldukça başarılı ürünler üreterek Türkiye’nin önemli bir teknoloji firması haline gelmiştir Casper. Özellikle laptop ve cep telefonu başta olmak üzere kalite ürünler çıkararak müşterilerine kaliteli ürünler sergilemeyi başarmıştır.

CASPER ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI

1991 yılında faaliyete başlayan ve Türkiye’ teknoloji markalarından biri olan Casper, üç bilgisayar mühendisi sayesinde kurulmuştur. Casper Avrupa ve Orta Doğu da yer alan en büyük bilgisayar üretim tesisine sahiptir. Tesis büyüklüğü 34.500 metrekaredir. Casper, 417 çalışanı ile beraber yılda 1 milyon adet bilgisayar üreterek faaliyetine devam etmektedir. Ürünlerin tasarımları ve ürünler için yapılan Ar&Ge çalışmalarının hepsini firmanın kendi mühendisleri yürütmektedir. Casper, müşterileri ön planda tutan bir firma olması nedeniyle müşteriler için her daim en uygun çözümleri ve satış sonrası vereceği desteği merkezde tutar. Çalışanlar kendi aralarında ve müşterileri ile derin bir bağ kurarlar.  Ürünlerini üretirken birçok ilkeye bağlı kalmaktadır. Bu ilkeler; Yenilikçilik, dürüstlük, güvenilirlik, disiplin ve kalitedir.

Şirketin mühendisleri çok çalışarak müşterilerine kaliteli ürünler sunma olgusuna odaklanmışlardır. Bu nedenle malzeme ve işçiliğe kadar her detay ile tek tek ilgilenirler. Ürünler üretim esnasında, üretildikten sonra ve müşteriyle buluşturmadan önce çeşitli dayanıklılık, hız ve performans testlerinden geçirilir bu aşamadan sonra müşteriler ile buluşturulur.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ