Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Cevahir AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Cevahir AVM çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Cevahir AVM müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

CEVAHİR AVM ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI

İstanbul Cevahir alışveriş merkezi Avrupa’nın en büyük alışveriş ve eğlence merkezlerinden bir tanesi olarak yer almaktadır. Cevahir alışveriş merkezi 15 Ekim 2005 yılında ziyaretçilerine kapılarını aşmıştır.

Türkiye’nin eğlenceli alışveriş merkezi olarak bilinen Cevahir alışveriş merkezi 6 kata yayılmış olan toplam 300’e yakın mağazası ile beraber ve 2500 araç kapasite yer alan kapalı otoparkı ile beraber ziyaretçilerine kusursuz bir alışveriş deneyimi sunmayı başarmıştır. Cevahir AVM çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Cevahir alışveriş merkezi içerisinde yeni çıkan filmleri, leziz mekanlar, kapalı temalı oyun parkı alanı ile sizlere muhteşem bir alışveriş deneyimi sunmaktadır. Cevahir alışveriş merkezi yeni bir yaşam tarzında bir araya gelmektedir. İstanbul Cevahir sahip olduğu ziyaretçilerin tüm aile üyeleriyle beraber kolayca yaşayacağı keyifli bir alışveriş ortamı sunmayı başarmıştır. İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi, dünya üzerinde önde gelen markalarına ev sahipliği yapmakla beraber keyifli alışveriş anlayışı sunmaktadır. Cevahir alışveriş merkezi farklı ve ilkleri yaşatan etkinlikleri ile beraber ziyaretçileri için sosyal hayatın vazgeçilmez mekanları arasındadır.

Cevahir alışveriş merkezi ülkemizin metropolü olarak yer alan İstanbul’un stratejik bir noktasında yer almaktadır. Büyük markalarında da yer aldığı mağaza karması ile beraber organize perakendeciliğinin güçlü ulusal ve uluslar arası ürünlerin en önemli faaliyet alanlarından bir tanesidir. Cevahir alışveriş merkezi yerli ve yabancı ziyaretçilerine yılın 365 günü içerisinde, 230 mağaza ile hizmet vermektedir.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ