Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Cigna Finans ve Emeklilik Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ADRES
Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş. Barbaros Mah. Kardelen Sok. Palladium Tower No:2 Kat 28-29 34746 Ataşehir / İstanbul
TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Cigna Finans ve Emeklilik Müşteri Hizmetleri numarası var mı? Cigna Finans ve Emeklilik müşteri hizmetleri direk bağlanma, Cigna Finans ve Emeklilik müşteri temsilcisi direk bağlanma, Cigna Finans ve Emeklilik müşteri şikayetleri gibi konularda bilgi vereceğimiz bu makaleyi okuyarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

CİGNA FİNANS VE EMEKLİLİK MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Bireysel emeklilik sistemiyle birlikte finans ve emeklilik hizmetleri alanında sıkça duymaya başlanan şirketlerden birisi olan Cigna Finans ve Emeklilik şirketi, 2007 yılında kurulmuştur. Türkiye’ nin bankacılık sektöründeki en önemli kuruluşlarından birisi olan QNB Finansbank ile dünyanın en büyük ve en saygın sigortacılık şirketlerinden birisi olan Cigna tarafından kurulmuştur. 99.99% hissesiyle direkt olarak QNB Finansbank iştiraki olarak kurulmuş olsa da 2012 yılında 51% oranına denk gelecek kadar hissesi Cigna Nederland Gamma B.V. şirkete devredilmiştir. Böylelikle yarı milli sermaye ile finans, sigortacılık ve emeklilik alanında faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor. Türkiye’ de son derece yoğun şekilde tercih edilen sigorta şirketlerinden birisi olan Cigna Finans ve emeklilik müşteri hizmetleri ile her konuda tüketiciye destek oluyor.

Türkiye’ nin 81 iline ulaşan geniş hizmet ağıyla, en geniş hizmet kapsamına sahip olan Türkiye’ deki sigorta şirketlerinden birisi olan Cigna Finans ve Emeklilik, etkin bir şekilde hizmet veriyor. QNB Finansbank’ ın Türkiye’ deki finans sektörüne ve hizmetlerine ilişkin, Cigna’ nın ise uluslararası sigortacılık hizmetleri alanındaki deneyimlerinin bir araya geldiği bir hizmet yelpazesi ile Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) başta olmak üzere tüm sigortacılık hizmetleri alanında faaliyet gösteriyor. Bireysel ürünleri ve kurumsal ürünleri ile her alandaki sigorta ve finans hizmetlerine ilişkin yanıt veriyor. Bireysel müşterilerine yönelik olarak “Ferdi Kaza Sigortası”, “Hayat Sigortası” ve “Bireysel Emeklilik” üst başlıklarında hizmetler sunuyor. Kurumsal müşterilerine yönelik ise “Otomatik Katılım”, “Grup Emeklilik”, “Grup Hayat Sigortası”, “Grup Ferdi Kaza Sigortası” üst başlıklarında hizmet veriyor. Bu hizmetlere ilişkin olarak bilgi almak isteyen tüketiciler Cigna Finans ve Emeklilik müşteri hizmetleri numaraları aracılığıyla destek ve bilgi alabiliyor.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ