Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Cimer Nedir Nasıl Başvurulur

ADRES
T.C Cumhurbaşkanlığı Külliyesi 06560 Beştepe - Ankara Tel: 0 (312) 583 60 00
TELEFON
150
FAKS
0312 473 64 72
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Cimer ( cumhurbaşkanlığı Iletişim Merkezi), 20 kasim 2006 tarihinde resmi gazetede yayınlanarak hayata girmiştir. Cimer Türkiye cumhuriyeti vatandaşlarının her türlü sorunlarına çözüm bulması, yada dilek, şikayet, ihbar ve isteklerini buradan doğrudan cumhurbaşkanlığına iletebiliyor.

Cimer Başvuru Yapma

Başvurularınızın değerlendirilebilmesi için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaniz lazım. Ardından https://www.cimer.gov.tr/ adresine giderek gerekli alanları eksiksiz doldurmanız lazım. Ayrıca e devlet üzerinden de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Cimer Başvuru Sorgulama

Cimer başvurunuzu sorgulamak için https://www.cimer.gov.tr/ adresine gidip sağ taraftaki başvuru sorgulama butonuna tıklayıp gerekli alanı doldurup sorgula diyorsunuz. Basvuru sonucunuzu e devlet üzerinden de gerceklestirebilirsiniz.

Cimer Mail Adresi

Cimer ile ıhbar, şikayet, istek konularında basvuru yanlızca https://www.cimer.gov.tr/ adresi üzerinde web form aracılığıyla alınıyor. Bunun dışında telefon, fax ve posta adresi de yukarda bulabilirsiniz.

Cimer Müşteri Temsilcisi Direkt Bağlanma

Cimer Müşteri temsilcisiyle görüşme yapmak için alo 150 numaralı hattı aramanız yeterli olacaktır. Bu hat üzerinden direkt müşteri temsilcisiyle görüşebilirsiniz.

Cimer Fax Numarası

Bazen ek bilgi talebi olabiliyor. Bu sebeple cimer yetkililerine ek bilgi göndermek yada direkt fax ile iletişim kurmak için bu numarayı kullanabilirisniz

Cimer fax: 0312 473 64 72

Cimer Nedir Nasıl Başvurulur

Henüz video eklenmemiş.

https://www.cimer.gov.tr/images/pin.png

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ