Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Clash of Royale Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Clash of Royale çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Clash of Royale müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Clash of Royale şikayet hattına erişebilirsiniz. Clash of Royale müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Clash of Royale, Clash of Clans’ın yapımcı şirketi olan Supercell tarafından 2016’da yayımlanmış olan mobil plaformlu ücretsiz bir oyundur. Oyunun genel tanımı şöyledir; strateji tabanlı kart oyunudur. Oyun şuanda iOS ve Android platformlarında yayımlanmıştır. Oyuna ilgi tüm dünyada oldukça fazla olduğu gibi ülkemizde de birçok oyuncusu bulunmaktadır. Clash of Royale oyunu Clash of Clans oyunu gibi benzerliği ile dikkat çeker, birçok karakter aynıdır.

Oyunda birçok sandık vardır, bu sandıklar belirli bir süreden sonra kullanıcılara açılabilmektedir. Süre gelip fazladan sandık açmak isteyen kullanıcılar elmas karşılığı sandıkları açabilmektedir. Bu sandıklarda birçok karakter güncellemesi, yeni karakter ve oyunu geliştirecek birçok özellik bulunmaktadır.

Clash of Royale’e ulaşabileceğiniz çağrı merkezi iletişim telefon numarası maalesef bulunmamaktadır.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ