Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Compaq Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Compaq gibi benzer müşteri kitlesi oldukça iyi olan bilgisayar markalarının müşteri hizmetlerini aramak veya iletişim numarasını bulabilmek her zaman kolay değildir. Compaq müşteri temsilcilerine bağlanmaya çalışırken arama yoğunluğuna bağlı olarak bazı zamanlar bir süre bekleyebilirsiniz. Çağrı merkezinin hatlarınındaki arama yoğunluğuna göre müşteri temsilcileri size en kısa sürede dönüş yapacaktır, şikayetleriniz ve sorunlarınız ile yakından ilgilenecektirler. Compaq müşteri temsilcilerine bağlanabilmek için aşağıdaki iletişim yollarını kullanarak sorununuz hakkında destek veya yardım alabilirsiniz.

Compaq müşterileri veya müşterisi olmak isteyebilir, garanti sorgulama veya teknik destek albilir; soru, öneri ve isteklerinizi kolay bir şekilde iletebilirsiniz.

Compaq gerçek ve resmi çağrı merkezinden veya müşteri temsilcileri ile iletişime geçmeniz, en güvenli ve en doğru seçenektir. Nedeni ise kötü niyetli kişilere veya dolandırıcılara kişisel bigilerinizi vermeniz durumunda mağdur olabilme ihtimaliniz yüksektir.

HP Compaq Çağrı Merkezi Tüketici Ürünler Destek Numarası:
444 0307

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ