Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

D-Link Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ADRES
Barbaros Mahallesi, Dereboyu Caddesi, Akzambak Sokak. Uphill Towers Residence A Blok Kat:17 D:99 (34746) (Ataşehir/İstanbul)
TELEFON
FAKS
0 216 688 01 99
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

D-Link gibi benzer müşteri kitlesi oldukça iyi olan internet teknoloji şirketlerinin müşteri hizmetlerini aramak veya iletişim numarasını bulabilmek her zaman kolay değildir. D-Link müşteri temsilcilerine bağlanmaya çalışırken arama yoğunluğuna bağlı olarak bazı zamanlar bir süre bekleyebilirsiniz. Çağrı merkezinin hatlarınındaki arama yoğunluğuna göre müşteri temsilcileri size en kısa sürede dönüş yapacaktır, şikayetleriniz ve sorunlarınız ile yakından ilgilenecektirler. D-Link müşteri temsilcilerine bağlanabilmek için aşağıdaki iletişim yollarını kullanarak sorununuz hakkında destek veya yardım alabilirsiniz.

D-Link müşterileri veya müşterisi olmak isteyebilir, D-link ürünleri hakkında destek alabilir; soru, öneri ve isteklerinizi çok kolay bir şekilde iletebilirsiniz.


D-Link gerçek ve resmi çağrı merkezinden veya müşteri temsilcileri ile iletişime geçmeniz, en güvenli ve en doğru seçenektir. Nedeni ise kötü niyetli kişilere veya dolandırıcılara kişisel bigilerinizi vermeniz durumunda mağdur olabilme ihtimaliniz yüksektir.

D-Link Çağrı Merkezi Modem Destek Hattı Numarası:

0850 377 76 13

D-Link Türkiye İstanbul Merkezi Bölge Ofisi Adresi: Barbaros Mahallesi, Dereboyu Caddesi, Akzambak Sokak. Uphill Towers Residence A Blok Kat:17 D:99 (34746) (Ataşehir/İstanbul)
Telefon Numarası: +90 216 492 99 99
E-Mail İletişim Adresi: [email protected]
Faks Numarası: +90 216 688 01 99

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ