Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Daikin Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ADRES
Gülsuyu Mah. Fevzi Çakmak Cad. Burçak Sok. No:20/A 34848
TELEFON
FAKS
0216 671 06 00
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Daikin çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Daikin müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Daikin şikayet hattına erişebilirsiniz. Daikin müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Daikin, 1924 yılında Japonya merkezli kurulmuş bir elektronik şirketidir. Türkiye’de 2011 yılından bu yana bilinmektedir. Daikin’in genel olarak üretip geliştirdiği ürünler şu şekildedir; Klima, Kimyasallar, Ulaşım ve Soğutma Sistemleri, Yarı iletkenler, Hidrolik, ekipman, Hibrid, Hidrolik, Elektronik, Savunma, Satış sonrası servis, Yağ soğutma üniteleri, Plastik endüstrisi için temel çekme üniteleri.

Daikin ürettiği klima sistemleri sayesinde oldukça bilinen ve gözde markalar arasında yerini almıştır. Köklü bir şirket olması, kaliteli ürünler üretmesi ve müşteri memnuniyetiyle oldukça sevilmiştir. Verdiği satış sonrası destek ile kurumsal olarak sevilen bir şirkettir. Sloganı; “Dünyanın klima uzmanı”

DAİKİN ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI

Klima sektöründe faaliyete geçtiği günden bu yana ısıtma, soğutma, iklimlendirme ve merkezi sistemler alanında en son teknoloji ve en üstün nitelikli ürünler sunan Daikin, pek çok icat ve yenilikle dolu bir geçmişe sahip olduğu gibi, müşterilerinin ihtiyaçlarını ve hayallerini tatmin edecek bir geleceği de her zaman hedeflemektedir.  Firmamız sadece doğru hava uzmanı olmakla kalmayıp, müşterilerimizin ihtiyacı olan her yer ve zamanda 444 99 90 numaralı çağrı merkezlerimiz aracılığıyla doğru iletişim uzmanı olmaya da çalışmaktadır.  Bu numarayı kullanarak her türlü servis, bakım, ürün taleplerinizle tarafımıza ulaşabilir, en doğru en uygun teknik desteğe kavuşabilirsiniz. Daikin çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ