Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Dell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR


Dell gibi müşteri kitlesi yüksek olan birçok bilişim firmalarının müşteri hizmetlerini aramak veya iletişim numarasını bulabilmek her zaman kolay değildir. Dell müşteri temsilcilerine bağlanmaya çalışırken arama yoğunluğuna bağlı olarak bazı zamanlar bir süre bekleyebilirsiniz. Çağrı merkezinin hatlarınındaki arama yoğunluğuna göre müşteri temsilcileri size en kısa sürede dönüş yapacaktır, şikayetleriniz ve sorunlarınız ile yakından ilgilenecektirler. Dell müşteri temsilcilerine bağlanabilmek için aşağıdaki iletişim yollarını kullanarak sorununuz hakkında destek veya yardım alabilirsiniz.

Dell müşterileri olarak aldığınız her ürünün garantisi, iade ve değişim koşullarını öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi basit bir şekilde bildirebilirsiniz.

Dell gerçek ve resmi çağrı merkezinden müşteri temsilcileri ile iletişime geçmeniz, en güvenli ve en doğru seçenektir. Nedeni ise kötü niyetli kişilere veya dolandırıcılara kişisel bigilerinizi vermeniz durumunda mağdur olabilme ihtimaliniz vardır.

Dell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0216 570 87 54

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ