Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Dell Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Dell, Amerika merkezli olarak 1984 yılında kurulmuş bir bilişim şirketidir. Dünyaca tanınmış bir marka olan Dell, dünyanın en büyük ikince bilgisayar üreticisi konumundadır. Birçok kurumsal kullanım amaçlı bilgisayar, kişisel kullanım amaçlı bilgisayar ve bilgisayar bileşenlerinin üretimini ve satışını gerçekleştirmektedir. Dell, müşteri memnuniyeti konusunda dünyanın en iyi bilgisayar markasıdır.

Dell; Masaüstü bilgisayar, Sunucu, Dizüstü Bilgisayar, Yazıcı, ağ birleşenleri, veri depolama donanımı, yazılım, ve KDA gibi ürünlerin üretimini gerçekleştirmektedir. Dell’in üretmiş olduğu kişisel bilgisayar serileri şu şekildedir; Dell Inspiron, Dell XPS, Dell Vostro, Dell Alienware.

Dell’İn 0216’lı bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığı ile Dell ile iletişime geçebilir, ürünler hakkında bilgi alabilir, teknik destek alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Ayrıca belirtmek gerekir ki Dell teknik servisi tüm modeller için bulunduğunuz yere gelerek yapılmaktadır.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ