Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Destek Bilişim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Destek Bilişim çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Destek Bilişim müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Türkiye de Bilişim sektörünün lider ve yön belirleyen firmalardan biri olarak hizmet vermektedir. 2003 yılından bu yana müşterilerinin çözümlerine ilişkin beklentilerini güvenilir bir şekilde uygulamaktadır. Kalıcı ve ihtiyaçlarını eksiksiz karşılama hedefiyle çalışan bir firmadır.

Öncelikleri yeniden şekillendirmekte ve yeni düzende, satış sonrası müşteri memnuniyeti etkinliğinin önemini arttırma hedefiyle çalışmalarına devam eden bir firmadır. Müşterinin ihtiyaçlarına karşı pozisyon alma refleksi oldukça beğeni almaktadır. Ayrıca müşteri memnuniyeti odaklı yapısıyla en iyi hizmeti sunma hedefindedir.

Türkiye’nin dört bir yanındaki hizmet merkezleri ile koşulsuz müşteri memnuniyeti amacı ile çalışmalarına devam eden firma oldukça talep görmektedir. Bununla birlikte, sahip olduğu kurumsal yetkinliklerini ve yaratıcılığını her alanda göstermektedir. Dünyanın en büyük teknoloji üreticileri ve sağlayıcıları ile kurduğu stratejik ortaklıklarla göze çarpan firma bu alanda adından söz ettirmektedir.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ