Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Dsmart Net Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Bu makalemizde Dsmart Net çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgi vereceğiz. 0850 266 0 266 numaralı telefondan Dsmart Netile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

DSMART NET MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI

2007 yılında kurulan D-Smart Net, Türkiye’nin önde gelen dijital yayın platformudur. Aynı zamanda internet servis sağlayıcısıdır. İnternet ve televizyon hizmetlerini tek fatura avantajı ile sunan D-Smart, pazardaki yeni dinamikler doğrultusunda içerik ve servislerini sürekli geliştirmektedir.

D-Smart’ın dijital içerik hizmetlerinin tamamı HD kalitesinde film ve dizi kanalları, National Geographic ve dahil belgesel kanalları, çocuk, yaşam, müzik ve radyo kanallarının yanı sıra tüm ulusal kanallar, Türksat ve Hotbird uyduları üzerinden yayın yapan yüzlerce uydu kanalı ve HD 270’ten fazla kanal ile kullanıcıların kullanımına sunulmaktadır.

D-Smart, uydu üzerinden verdiği hizmetlere ilave olarak D-Smart GO ile abonelerine D-Smart keyfini internet üzerinden de sunmaktadır. D-Smart GO kullananlar, bilgisayar, akıllı telefonlar ve tabletler üzerinden istedikleri zaman D-Smart’ın zengin içeriğine, kaliteli özelliklerine  kolaylıkla ulaşmaktadır.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ