Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Düzey İleri Bilgisayar Teknolojileri Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Düzey İleri Bilgisayar Teknolojileri çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Düzey İleri Bilgisayar Teknolojileri müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Bir süre önce piyasaya çıkan ve ürünlerini pazarlamaya çalışan bir firmadır. Özellikle İngilizce eğitimi adı altında programlar pazarlayarak ve bu ürünleri müşteri kitlesi ile buluşturmaya çalışarak satış gerçekleştirmektedir.

Program olarak online eğitimler üzerine sipariş oluşturan  ve bunu genelde yüz yüze görüşme ile satan firma satış sonrasında ürünlerin iadesi aşamasında 14 (on dört) günlük süre tanıyarak müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmayı hedeflemektedir.

DÜZEY İLERİ BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI

Online eğitimler üzerinde ya da cd gibi basılı materyaller ile eğitim platformları üzerinden çalışmalar yapan firma şuan için kendine ait web sitesi ya da tanıtım içeren bilgi kanalları yeterince bulunmamaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Düzey İleri Bilgisayar Teknolojileri müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Düzey İleri Bilgisayar Teknolojileri ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Düzey İleri Bilgisayar Teknolojileri çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ