Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

EBA Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası Şikayet Hattı

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Sizde EBA çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde EBA kullanıcı hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

İhtiyaç duyulan yerlerde bilgi teknolojisi kullanılarak teknolojinin eğitime entegrasyonunu sağlama amacıyla kurulan bir ağ sistemidir. EBA açılımı olarak Eğitim Bilişim Ağı, sınıf seviyelerine uygun, güvenilir ve doğru e-içerikler sunmak için oluşturmuştur. Geliştirilme çalışmaları halen devam etmektedir. MEB ve içeriklerini paylaşmaya gönüllü eğitim firmaları tarafından hazırlanan dijital kaynaklar mevcutken öğretmen ve öğrenciler de ürettikleri içerikleri sunabilme, paylaşabilme ve görevlendirme imkanları sunulmaktadır. Veliler ve öğretmenler eğitimin niteliğini EBA üzerinden takip ederek görebilirler.

EBA GİRİŞ YAPAMAMA SORUNU 2020

Eba üzerinden öğrencilere şifre edinerek giriş yapabilirsiniz. Öğretmenler tarafından verilen görevlendirmeler ya da ders içerikleri ile ilgili video, sunu, sınav, test gibi içerikleri görebilme imkanı sunan bu ağı oldukça takip edilmektedir.

Gerek öğrenci gerek öğretmen gerekse de veli tarafından giriş yapılabilen bu ağ uzaktan eğitim aşamasında da oldukça aktif rol almıştır. Eba üzerinden online dersleri alabileceğiniz gibi öğretmenin verdiği görevlendirmeleri de görebilir, paylaşımlarda bulunabilir, beğeni atabilir, yorum yazabilirsiniz.

Eğitim bilişim ağına giriş yapamama sorunu yaşayan kişilerin yoğun olarak kullanıma denk gelen zamanlar olduğu görünmektedir. Bu yoğunluk yaşanan zaman aralıklarında alt yapı sorunları ya da sistemsel problemler nedeniyle giriş yapılamama söz konusu olabilmektedir.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ