Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Emaar Square Mall Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Emaar Square Mall çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Emaar Square Mall müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

28 Nisan 2017 tarihinden itibaren hizmet vermeye başlamıştır. İstanbul’da açılarak birçok firmaya ev sahipliği yapmaktadır. 138 bin 423 metrekare alanda 491 ayrı markayı da barındıran bir yaşam merkezi haline gelmiştir. Dünyanın birçok yerinden çeşitli markalara ev sahipliği yapan alışveriş merkezi hem geleneksel hem popüler evrensel bir konsept ile karşımıza çıkmaktadır.

Her bütçeye uygun markaların hizmetlerini verdiği alışveriş merkezinde yüksek müşteri memnuniyeti hedeflenmektedir. Yeme içme olarak hem Türk mutfağını hemde dünya mutfağını sunmaktadır. 2400 kişilik kapasitesiyle Anadolu Yakasının ilk 4DX çok katlı sinemasını da bünyesinde bulundurmaktadır. Bunun dışında Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi ile birlikte 3 farklı sosyal konsepti sunmaktadır.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ