Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Everest Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

FAKS
+90 212 266 62 98
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Everest çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Everest müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Bu ürünlerin üretimi yapan firma Segment olarak geçmektedir. Segment firması 2003 yılında İstanbul ilinin Mecidiyeköy ilçesinde açılmıştır. Firmanın ürünleri oldukça beğenilmektedir. Özellikle ses sistemleri, kablo ve multimedya alanındaki ürünleri ile oldukça talep gören firma her geçen gün kendini yenilemektedir.

Türkiye’nin ileri gelen firmalarıyla kontak halinde olan firma özellikle ürün dağıtım aşamasında bu firmalar ile işbirliği içinde bulunmaktadır. Üretmiş olduğu ürünlerde kaliteden taviz vermeden kusursuz hizmet anlayışı ile hareket etmektedir.

EVEREST ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI

Firmanın sadece rekabet değil kalite ve hizmet anlayışında gelişimi ile ilerleyebileceği düşüncesinde olması müşteriler tarafından beğeni toplamaktadır. Piyasadaki payını arttırırken yeni ürünler ile müşterileri tanıştırıp ürün yelpazesini genişletme misyonu ile hareket etmektedir. Sektördeki çözüm ortakları ile daima işbirliği içinde hareket etmektedir. Ayrıca rakipleri ile daima iletişim içerisinde hareket ederek sektörün gelişimine katkı sağlamak amacıyla çalışmalarına devam etmektedir.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ