Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

EVKUR Finansman Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Türkiye’nin en köklü ev alışveriş firması olan EVKUR, sunduğu ürün ve hizmetlerine ilişkin müşterilerinin yaşamış olduğu tüm sorunların en kısa sürede giderilmesi için alternatif iletişim yolları ile hizmet vermektedir. EVKUR iletişim adresi üzerinden anında iletişime geçerek sorunlarınızın çözülmesi için ister online isterseniz de doğrudan yardım alabilirsiniz. Son yıllarda gelişen gelişmiş vizyonu ve alternatif iletişim kanalları ile dikkat çeken EVKUR, müşterilerinin en minimum sürede çözüm alması için faaliyetlerine devam etmektedir.

EVKUR Yardım Merkezi

EVKUR müşteri yardım merkezi aracılığıyla firma ile ilgili tüm sorunlarınızı, istek ve şikâyetlerinizi iletmeniz mümkündür.

Üzerinden EVKUR Finansman kredi ürün ve hizmetlerine ilişkin yaşadığınız sorunlarınızı firmaya iletebilirsiniz. Ev ve teknoloji ürünlerinin yanı sıra tüketici finansmanı ile de hizmet veren EVKUR, destek merkezi üzerinden müşterilerinin sorunlarına kısa süre içinde çözüm sunmaktadır.

EVKUR Finansman İletişim Formu

EVKUR Finansman üzerinden aldığınız tüm hizmetler ile ilgili firma ile online iletişim kanalları üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz. Müşteri iletişim formunda yer alan iletişim bilgilerini ve mesajınızı ileterek sorunlarınıza anında etkili çözümler bulabilirsiniz.

Bağlantı adresleri üzerinden EVKUR ürün ve hizmetlerine ilişkin tüm mesajlarınızı en hızlı şekilde firmaya iletmeniz mümkündür. EVKUR Finansman tüketici kredisi hizmetlerinden yararlanmadan önce firma tarafından sağlanan hızlı iletişim kanalları hakkında bilgi sahibi olmanız tavsiye edilmektedir.

EVKUR Finansman İletişim E – Posta Adresi

EVKUR Finansman, müşterileri için sağladığı tüketici kredileri ile avantajlı alışveriş yapmaları sağlıyor. Hem finansman hem de ürün hizmeti sağlayan EVKUR, müşteri memnuniyeti açısından birçok farklı iletişim kanalı üzerinden hizmet sağlamaktadır. EVKUR Finansman ile resmi yazışmalarını elektronik ortam üzerinden yapmak isteyen müşteriler: [email protected] adresi üzerinden mesajlarınızı firmaya iletebilirler.

EVKUR Finansman Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

EVKUR Finansman müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden kısa sürede karşılaştığınız sorunlara ilişkin çözüm önerileri alabilir veya firma tarafından sunulan ürünler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

  • EVKUR Finansman Müşteri Hizmetleri Numarası: 0 850 808 81 23
  • EVKUR Finansman Fax: 0 212 698 54 21

Çağrı merkezi üzerinden anında iletişim kurmanız mümkündür.

EVKUR Finansman Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma Yöntemi

EVKUR Finansman müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden anında firma yetkilileri ile görüşme sağlayabilirsiniz. 0 850 808 81 23 nolu çağrı merkezini aradıktan sonra doğrudan finansman sorunları veya diğer hizmetler için firmadan yardım almanız mümkündür. EVKUR Finansman ile görüşmelerinizi yaptıktan sonra kısa süre içinde karşılaştığınız sorunlara yönelik hızlı hizmet alabilirsiniz.

EVKUR Finansman Resmi Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya kullanımının yaygınlaşmasının ardından EVKUR Finansman gibi birçok kurumsa firma sosyal medya üzerinden müşterilerinin sorunlarına etkili ve son derece hızlı çözüm önerileri sağlamaya başlamıştır. Resmi sosyal medya hesapları üzerinden firma ile iletişime geçerek anında karşılaştığınız sorunların çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Resmi sosyal medya hesapları üzerinden firma ile iletişime geçmeden önce online iletişim kanalları üzerinden veya çağrı merkezinden sorunlarınızı iletmeniz tavsiye edilir. EVKUR Finansman sosyal medya hesapları üzerinden EVKUR Finansman şikayet veya önerilerinizi firmaya iletmeniz mümkündür. EVKUR Finansman sosyal medya hesapları:

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ